ترکیب نما آجر آنتیک در نما ساختمان

آجر آنتیک و نمونه کارهای آجر نما دکوراتیو

فروش اینترنتی آجر آنتیک

چند سالی است که آجر آنتیک در طراحی و اجرای نمای داخلی و بیرونی منزل اهمیت زیادی یافته است. یکی از عوامل دخیل در این موضوع تمایل و گرایش افراد به اجرای طرح هایی با عمق، رنگ و بافت متفاوت جهت دستیابی به تنوعی دوست داشتنی و بی نظیر است. آجرنما آنتیک به دلایل مختلف می تواند برای دست یابی به یک طراحی متنوع انتخابی فوق العاده باشد در ادامه مطلب می توانید با برخی از ویژگی های آجرنما نسوز آنتیک بیشتر آشنا شوید.

چرا آجرنما آنتیک؟

آجرنما دارای انواع رنگ ها و طرح های مختلف بوده و با توجه به این که می تواند در یک زمان حس کلاسیک و قدیمی بودن به نما بدهد، در ترکیب با انواع متریال به روز می تواند جلو های خاص و زیبا به نما بیرونی و یا درونی ساختمان بدهد. در واقع این متریال می تواند ترکیب و هارمونی جالبی از دو عنصر کلاسیک و مدرن را در کنار هم به نمایش بگذارد.

مزایای آجر آنتیک

آجر نما نسوز آنتیک از ترکیب انواع فرم های آجرنما نسوز بوجود می آید و در طراحی دارای مزایای بی شماری است از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از آنجا که آجر نما دارای سایز کوچک بوده و به راحتی برش داده می شود می تواند باری نمای گوشه ها، اجرای ستون های گرد، دیوارها و آرگ و اوپن های دارای انحنا بسیار شیک و مناسب باشد.
  • آجر نما دارای طیف بسیار گسترده ای از رنگ ها بوده و دست شما را در انتخاب و ترکیب با هر نوع متریال دیگری در ساختمان اعم از گچ کاری، چوب و ام دی اف، شیشه، آلومینیوم، سنگ و غیره کاملا باز می گذارد.
  • اجرای آجرنما آنتیک بسیار آسان و سریع بوده و روی هر نوع سطحی قابل اجرا می باشد.
  • از آنجا که اجر انتیک از ترکیب تصادفی آجر ایجاد می شود ترکیب رنگی بسیار طبیعی بدست می دهد که با ترکیب رنگ موجود در سنگ های مصنوعی قابل مقایسه نیست و حس تازگی بی نظیری برای شما به ارمغان می آورد.
  • آجرنما دارای درصدهای مختلفی از ترکیبات آلومینا بوده و بدین ترتیب در برابر حریق و آتش سوزی به خوبی مقاومت می کند.
  • از آنجا که پایه اصلی تشکیل دهنده آجرنما خاک رس می باشد، این متریال قابلیت بالایی در ایجاد عایق پذیری در ساختمان داشته و بدین ترتیب عایق مناسبی جهت حفظ گرما در زمستان و حفظ خنکی در تابستان بوده و هم چنین یک عایق صوتی نیز به حساب می آید.
  • آجر آنتیک بسیار نازک و سبک بوده و هیچ گونه بار اضافی به بنای ساختمان تحمیل نمی کند و بدین ترتیب بر طول عمر بنا می افزاید.

قیمت خرید آجر آنتیک

آجر آنتیک نسبت به سایر متریال نما انتخاب ارزان تری به شمار می رود. این محصول به آسانی قابلیت نصب داشته و این آسانی بر سرعت کار افزوده و بنابراین قیمت تمام شده خرید و اجرا را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد. از طرف دیگر این نوع نما هزینه های نگه داری و حفاظت بسیار پایینی داشته و عمر نسبتا بالایی دارد. به همین جهت انتخاب با صرفه ای لحاظ می شود.

ایده های طراحی نما با آجر آنتیک

در ادامه مطلب می توانید با ایده هایی جهت طراحی نماهای بیرونی و درونی منزل با به کارگیری آجر آنتیک آشنا شوید (نمونه کارهای اجرایی آجر آنتیک):

 

آجر آنتیک در سالن پذیرایی و حال

اجرای آجر آنتیک در سالن پذیرایی و حال

نمونه کار آجر دکوراتیو آنتیک و نسوز

نمونه کار آجر دکوراتیو آنتیک و نسوز

نمونه استفاده آجر آنتیک در نما داخلی اتاق ساختمان

نمونه استفاده اجر انتیک دکوراتیو در نما داخلی اتاق ساختمان

نمونه آجر آنتیک نما خاکستری سالن پذیرائی پشت تلوزیون و نشیمن گاه

نمونه آجر آنتیک نما خاکستری سالن پذیرائی و نشیمن گاه

ترکیب آجر سنتی آنتیک و فضای مدرن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاهده تمامی محصولات آجر آنتیک

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *