سوالات متداول درباره آجر و آجر نما امیران

راه‌های از بین بردن شوره یا سفیدک آجر نما چیست؟

آجرهای نسوز امیران نما بدلیل استفاده از مواد معدنی مرغوب و با کیفیت و فرمول اختصاصی در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و هرگز شوره نمی‌زند. دلیل اصلی شوره نزدن آجرهای امیران، استفاده از خاکی که فاقد آهک باشد در مواد اولیه می‌باشد.

شرکت امیران نما به مشتریان خود ضمانت نامه کیفیت ارائه خواهد کرد و تضمین می‌کند که آجرها دچار تغییر رنگ یا شوره زدگی و سفیدک نمی‌شوند.

آجرهای نسوز امیران نما چه مقدار جذب آب دارند؟

آجر نما ها به راحتی رطوبت را جذب می‌کنند زیرا نسبت به دیگر متریال‌ها در نما دارای سطحی هستند که می‌توانند رطوبت را جذب کنند. این جذب آب به نسبت سایر شرکت‌ها بسیار کمتر می‌باشد و مقدار آن کمتر از 5 درصد وزن آجر می‌باشد.
(خاصیت گرم و خشک بودن آجرنما ها) آجرنما ها موادی ۱۰۰% ارگانیک هستند که نسبت به بقیه متریال‌هایی که در ساختمان کاربرد دارند که قدرت جذب رطوبت بالاتری دارند. این خصوصیت باعث می‌شود که ریسک کنه، کپک و غبار روی سطح آجر کمتر شود.
(خاصیت عایق صدا) آجرها و آجر نما ها به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند می‌توانند به عنوان عایق صدا بین دو اتاق جداگانه در دیوارها به کار برده شوند.

متریال و کانی های پایه نسوز چیست؟

مواد اولیه تشکیل دهنده آجر نسوز نما امیران نما صد درصد از کانی های طبیعی بوده و با فرمولاسیون اختصاصی ترکیب می‌شوند. در آجرهای آنتیک و نما چوب نیز مواد اولیه از 15 نوع مواد معدنی تشکیل شده است و کاملا طبیعی و دوستدار محیط زیست می‌باشد.

آیا رنگ آجر نما با گذشت زمان تغییر می کند؟

خیر، رنگ آجرها تماما بخاطر ترکیب مواد اولیه و خاک نسوز طبیعی می‌باشد، این خاک با پخت در کوره در دمای معین، رنگ مد نظر را می‌گیرد. یکی از روش‌های فهمیدن اینکه آجر مرغوب است یا خیر رنگ آن می‌باشد، به گونه‌ای که اگر آجر را بشکنید، رنگ بیرون و داخل آجر باید یکرنگ باشد، که این مورد در شرکت امیران نما کاملا طبیعی می‌باشد و با گذشت زمان و در طول زمان تغییر نخواهد کرد.

گاها مشتریانی که از چند برند نامعتبر خریداری کرده‌اند و از خرید خود ناراضی هستند به شرکت امیران مراجعه کرده‌اند و گفته‌اند که در بعضی از کارخانه‌های آجر که کیفیت پایینی دارند، رنگ را بر روی آجر زده‌اند و بعد از مدتی رنگ‌ها از آجر پاک شده است. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که آجرهای امیران به هیچ عنوان تغییر رنگ نخواهد داد و هیچگونه رنگ اضافی بر روی آن زده نشده است.

دلایل استفاده از بندکشی آجر نما و آموزش بندکشی آجر نما؟

بند کشی نه تنها باعث افزایش ساختار یکپارچگی ظاهری ساختمان می‌شود بلکه از نفوذ آب به آجر نما ها و در نهایت از نفوذ آب به داخل دیوار ساختمان جلوگیری می‌کند.

بهترین مخلوط برای یک ملات بندکشی آجر نما با پایه سیمان می‌بایستی یک پارت سیمان و یک پارت آهک و ۶ پارت سنگ خرد شده و نرم شده باشد که با هیدرات آهنگ و آب مخلوط شده است. این مخلوط یک مخلوط قوام دار است.

طول عمر آجر نما چقدر است؟

با توجه به آثار به جای مانده از سازه‌های قدیمی آجر نما بیش از 100 سال عمر می‌کند. همچنین با استفاده از مواد نانو که در انتهای نصب به آجر نما زده می‌شود می‌توان طول عمر و زیبایی و درخشندگی آن را چندین سال افزایش داد. این مواد نانو را می‌توانید از شرکت امیران نما خریداری و استفاده نمایید.

هم اکنون خرید نمایید: خرید نانو رزین آجر

نحوه ارسال آجر نما خریداری شده به چه صورت می باشد؟

تحویل آجرهای نما درب کارخانه صورت می‌گیرد و توسط باربری ارسال می‌شود.

که مشخصات و آدرس کارخانه‌ها در قسمت تماس با ما سایت درج شده است.

ثبت سفارش آجر به چه صورت می باشد؟

ثبت سفارش انواع آجر نما به صورت حضوری و یا تلفنی انجام می‌پذیرد.

نشانی دفتر فروش جهت مراجعه حضوری : تهران، انتهای اشرفی اصفهانی, بلوار سیمون بولیوار، خیابان شهید فکوری، پلاک 40، طبقه دوم، واحد 2

نصب آجر نما به چه صورت است؟

آجر های نما به 3 روش نصب می‌شوند.

  1. نصب آجر با چسب: برای نمای بیرونی ساختمان از چسب پودری استفاده می‌شود و در نمای داخلی از چسب خمیری استفاده می‌شود.
  2. نصب آجر با ملات سیمانی: این روش بیشتر برای نماهای خارجی استفاده می‌شود.
  3. نصب آجر به صورت خشک: در این روش دیگر نیازی به ملات و چسب نمی‌باشد، اما نبشی‌هایی برای پشت نما به کار برده می‌شود که هزینه‌ها را کمی افزایش خواهد داد.

ضمن اینکه در صورت تمایل مشتریان برای نصب آجر، شرکت امیران نما نصاب آجر و بندکش ماهر معرفی خواهد کرد.

آیا نصب آجر نما در دکوراسیون داخلی نیاز به سیمان دارد؟

خیر، آجرهای نما در دکوراسیون داخلی نیاز به ملات و سیمان ندارند و با چسب آجر، چسب کاشی و یا چسب خمیری امیران به راحتی قابل نصب و چسباندن می‌باشند و نیاز به دانش خاصی ندارند.

برای آجر نما و کف فرش نیازی به زیر سازی می باشد؟

زیرسازی باعث افزایش عمر نما می‌شود مخصوصا اگر آجر برای کف باشد که در این صورت اگر وزن زیادی را بخواهد تحمل کند (مانند پارکینگ‌ها که محل عبور خودرو می‌باشد) باید دارای زیرسازی مناسبی باشند.

زیر سازی در نما آجری ساختمان باعث کاهش استفاده از ملات و چسب خواهد شد که باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

ملات بندکشی آجر نما و نانو رزین آجر چه کاربردی دارند؟

به دلیل وجود آهک و نمک در سیمان معمولی، بهتر است از ملات ساخته شده با سیمان و پودر سنگ معمولی برای نماهای خارجی استفاده نشود. آهک و نمک موجود در این نوع ملات، با گذشت زمان و بارش باران باعث به وجود آمدن شوره و سفیدک بر روی آجر می‌شود.

شرکت آجر نما امیران اقدام به تولید پودر بندکشی مخصوص آجر کرده است، که با استفاده از آن شوره نزدن نمای شما تضمین خواهد شد. شما می‌توانید به همراه سفارش آجر نما، اقدام به خرید این نوع از پودرهای بندکشی در رنگ‌های متنوع نمائید.

رزین، نانو و نانو رزین آجر با ایجاد یک لایه غیر قابل دیدن بر روی نما باعث محافظت از سطح آجر می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های سایت تماس بگیرید.

از ما بپرسید

 

تماسمحصولاتپروژه هاواتس آپ