آجر کرج یا به طور واضح‌تر خرید آجر در کرج با بهترین قیمت و پشتیبانی به همراه 15 سال ضمانت‌نامه رسمی به صورت آنلاین یکی از نیازهای مردم در دنیای دیجیتال امروز است، از این رو شرکت امیران نما موقعیتی را فراهم کرده است تا بتوانید آجر را در کرج تنها با یک تلفن و یا به صورت آنلاین سفارش دهید.

ما در این صفحه نمونه پروژه‌های آجر کرج را که توسط گروه امیران نما تهیه و نصب شده است را برای شما آماده کرده‌ایم تا قبل از اقدام به خرید آجر در کرج؛ با انواع پروژه‌های اجرا شده آشنا شوید و ببینید از کدام طرح برای طراحی نمای خارجی ساختمان خود لذت می‌برید.

قیمت آجر کرج برای نما ساختمان

یکی از موضوعات مهم در هنگام خرید اینگونه محصولات، قیمت است، از این رو اگر خواستار دریافت قیمت آجر در کرج و درب منزل خود توسط کارخانه تولید کننده هستید باید بدانید که هزینه‌های تحویل آجر درب منزل و ساختمان وابسته به مواردی همچون نوع آجر انتخابی، نوع ارسال آجر به درب منزل و غیره است.

البته لازم به ذکر است که محصولات امیران نما دارای ضمانت نامه رسمی است و آجر کرج را تا 15 سال ضمانت کیفیت می‌دهد؛ پس با خیال راحت آجر را در کرج و درب منزل خود تحویل بگیرید و استفاده نمایید.

انواع آجر استفاده شده در نمای ساختمان کرج

آجرهایی که در پروژه‌های کرج شرکت امیران نما مورد استفاده قرار گرفته‌اند متفاوت بوده و تنوع داشته است از این رو می‌توانید از پروژه‌های ذکر شده در ادامه این صفحه، نمونه‌ها را مشاهده و نوع آجر را انتخاب نمایید.

اما انواع آجر نما مورد استفاده در ساختمان‌های کرج عبارت‌اند از:

همچنین چند مورد از پروژه‌های آجر کرج نیز شامل آجر دکوراتیو می‌شود که خود نیز به دو بخش آجر آنتیک و آجر طرح سنگ آنتیک تقسیم می‌شود.

که جهت مشاهده لیست قیمت آجر نما های فوق می‌توانید روی هر یک کلیک کرده و قیمت تک تک محصولات را مشاهده نمایید.

مشاوره خرید آجر در کرج

همچنین اگر نیاز به مشاوره توسط کارشناسان امیران نما دارید می‌توانید با شماره 49015-021 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتس‌اپ با شماره تلفن 09125005110 ارتباط برقرار نمایید.