خرید آجر نسوز نما برای مدرسه
آجر نما مدرسه
نورپردازی نما آجری مدرسه
نام پروژهپروژه آجر نما برای نمای مدرسه
کارفرماآقای حیدرزاده
تاریخ تکمیلاردیبهشت 1400
آدرستهران / شهریار
متراژ پروژه2000 متر مربع
نام آجرآجر نسوز انگلیسی و سفید امیران نما
_
استعلام قیمت و ثبت سفارش آجر نسوز


021-49015

طراحی و اجرای آجر نما برای مدارس، در این پروژه از آجر نما مدرسه ای یا آجر رسی نما و آجر نسوز انگلیسی به علاوه آجر نسوز سفید استفاده شده است.

شرکت امیران نما با بیش از 100 شعبه فعال در سراسر کشور آماده ارسال انواع آجر نسوز مدرسه ای با نازلترین قیمت به سراسر کشور می باشد.

امروزه با توجه به افزایش مدرسه سازی و مجتمع های آموزشی، استفاده از آجر نما با توجه به اصالت، کیفیت و قیمت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه این مطلب به توضیحاتی درباره استفاده از آجرهای نما که مخصوص نمای مدرسه می باشند می پردازیم.

انواع آجر نما مدرسه ای

برای نمای ساختمان مدرسه از انواع آجر نما استفاده می شود، این آجرها شامل موارد زیر می باشد.

  1. آجر نما رسی : آجر رسی دارای 2 رنگ مختلف می باشد. این نوع آجر به دو دسته آجر زرد و آجر قرمز تقسیم می شود.
  2. آجر لفتون نما : آجرهای لفتون که به آجرهای 10 سوراخ نیز معروف می باشند در دو رنگ قرمز و زرد تولید می شود. آجر لفتون زرد دارای قیمت به صرفه تری نسبت به آجر لفتون قرمز می باشد. از این نوع آجر علاوه بر نماي مدرسه برای دیوار چینی نیز بسیار استفاده می شود.
  3. آجر نسوز انگلیسی : این نوع آجر در 3 رنگ رندوم می باشد که در پروژه بالا نیز از همین نوع آجر استفاده شده است. آجر نسوز دارای کیفیت بالا و زیبایی بالاتری نسبت به سایر آجرها می باشد. آجرهای انگلیسی را برای مدرسه میتوانید به صورت تک رنگ و یا آجر نما نسوز انگلیسی رندوم خریداری کنید.
  4. انواع آجر نسوز : تولیدات آجر نسوز به آجرهای انگلیسی ختم نمی شود. این محصول دارای رنگ های سفید، مشکی، زرد و قهوه ای نیز می باشد.

ابعاد آجر نما برای مدرسه

معمولا از آجرهای مدرسه ای در سایز 32*7 استفاده می باشد که متداول ترین سایز آجر نیز می باشد. هرچند برخی تمایل به استفاده آجر نما در سایز های دیگری می باشند، اما نگران نباشید، شرکت امیران نما تمامی سایز های آجر نما را تولید می کند و در سریعترین زمان ممکن در محل شما و یا درب کارخانه آماده تحویل آجر به شما می باشد.

شرکت تولیدکننده آجر نما مدرسه ای

شرکت آجر نما امیران با بیش از 25 سال سابقه در زمینه تولید آجر نما یکی از بزرگترین و پر آوازه ترین شرکت های تولیدکننده آجر در کشور می باشد. کیفیت محصولات ما بسیار مناسب صادرات و استفاده برای پروژه های بزرگ می باشد.

در خرید آجر برای مدرسه چند نکته مهم می باشد یکی قیمت آجر نما و دیگری کیفیت و زیبایی آن مد نظر می باشد. شما میتوانید برای دریافت قیمت هر عدد آجر نما و یا دریافت قیمت آجر به صورت تنی و کیلویی با شماره تماس 021490 تماس حاصل فرمائید.

افزایش زیبایی نمای مدرسه با نصب آجر نما

امروزه آجرهای نما با توجه گستردگی رنگ و طرح یکی از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی می باشد. برای نصب آجر نما در مدرسه شرکت امیران نما بعد از فروش آجر به شما نصاب متخصص و ماهر برای شما ارسال می کند و دیگر نگران استخدام نصاب آجر با تجربه نخواهید بود.

با توجه به گستردگی و تنوع رنگ بندکشی آجر در آجرهای نما، زیبایی آجرنما و یا آجر نسوز برای مدارس می تواند بیشتر از پیش شود. همچنین استفاده از نورپردازی زیبا و خیره کننده نیز این بنا را میتواند زیباتر نشان دهد.

ترکیب رنگی در آجرهای نما و استفاده از چند نوع آجر نیز در کنار مهارت بالای نصاب آجر می تواند به زیباتر شدن هر چه بیشتر این ساختمان بیفزاید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.