آجر نسوز نما دیوار پشت تلویزیون tv room brick

آجر نسوز نما دیوار پشت تلویزیون tv room brick


در این مقاله به توضیحاتی درباره انتخاب آجر نما دیوار پشت تلویزیون می پردازیم. از آجر نسوز نما دیوار پشت تلویزیون برای طراحی نمای پشت انواع تلویزیون های LCD، LED و ساخت انواع تی وی روم استفاده می شود.

یکی از بهترین مزایایی که تلویزیون های باریک و سبک دارند، نصب آن ها بر روی دیوار آجری می باشد. در قدیم مانوری برای طراحی نمای پشت تلویزیون های بزرگ وجود خارجی نداشت، اما امروزه از نماهای مدرن و سنتی برای ساخت دیوار آجری پشت تلویزیون استفاده می شود. یکی از این ایده ها، استفاده از آجر نسوز نما برای دیوار پشت تلویزیون می باشد.

آجر نما برای دیوار آجری پشت تلویزیون

آجر نما برای دیوار آجری پشت تلویزیون

معرفی و خرید تی وی وال آجری TV Wall

یکی از ایده هایی که در پیاده سازی دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد، نصب آجر نسوز برای پشت تلویزیون می باشد. آجر نما مناسب برای پشت تلویزیون های ال سی دی LCD و ال ای دی LED باید دارای ویژگی هایی باشد تا زیبایی و استحکام آن تضمین شود که در ادامه به آن می پردازیم. یکی از مکان هایی که به شدت دیده می شود و همیشه جلوی چشم می باشد پشت تلویزیون می باشد (به این نقطه نقطه کانونی اتاق نیز می گویند) بنابراین یکی از بهترین مکان ها برای نصب آجر نما، آجر نما اتاق نشیمن و برای دیوار آجری پشت تلویزیون می باشد.

طراحی بهترین تی وی روم با آجر نما Brick for TV Room

آجر با داشتن آن حس گرمی که در خود دارد باعث انتقال این گرما به محیط اطراف خود می شود. ایجاد دکور برای پشت تلویزیون با آجر نما حس دلنشین صمیمیت را برای تی وی روم منزل و خانه، محل کار یا فضاهای سالن کنفرانس و … را ایجاد می کند.

انواع آجر نما مناسب برای دکوراسیون پشت تلویزیون

برای تزئین دیوار پشت تلویزیون با آجر، از انواع آجر دکوراسیون داخلی و آجر نسوز و آجرهای سنتی می توان استفاده کرد. در ادامه به معرفی این نوع آجرها می پردازیم و ویژگی بارز هر کدام را ذکر کرده ایم.

آجر نما صنعتی

آجرهایی هستند که نسوز نیستند و جنس آن از پوکه های معدنی می باشد. که شامل انواع آجر دکوراتیو و تزئینی و آجر رنگ چوب می باشد.

انواع آجر دکوراتیو

این آجر شامل آجرهای آنتیک، آجر طرح چرم و … می باشد. یکی از مرسوم ترین آجرهای این سبک برای پشت تلویزیون، آجر آنتیک سفید می باشد که به آجر دکوراتیو سفید نیز معروف می باشد. قیمت آجر دکوراتیو سفید به نسبت سایر آجرهای دکوراسیون داخلی به صرفه تر و پایین تر می باشد.

انواع نما رنگ چوب

ایجاد نمای چوب با استفاده از آجر طرح چوب دارای مزیت هایی می باشد که مهمترین آن کاهش هزینه های چوب واقعی یا ترموود می باشد. قیمت آجر طرح چوب به شدت پایین تر و ارزان تر از ترمووود می باشد. همچنین این محصول تغییر رنگ نخواهد داشت و در طی سالیان دراز تغییر شکل نمی دهند. دقت داشته باشید با توجه به وجود شیارهای طبیعی چوب و رنگ چوب در این آجر، حس طبیعی چوب با این محصول اختصاصی به مخاطب القا می شود.

آجر قزاقی

اگر به دنبال ایجاد فضایی روستایی و سنتی می باشید، ساخت یک دیوار آجری با آجر قزاقی به شدت توصیه می شود. ایجاد یک فضای کاملا سنتی و سبک قدیمی تنها با آجر رستیک و یا آجر قزاقی میسر می باشد.

آجر نسوز

آجرهای نسوز یکی از مقاوم ترین و بهترین آجرها از لحاظ ماندگاری می باشند. این آجرها با دارا بودن سطحی صاف و صیقلی دارای سبکی مدرن تر از سایر آجرها می باشند.

همچنبن آجر نسوز نما دارای ویژگی عایق صوتی می باشند و صدا از آن ها عبور نمی کند. با توجه به ایجاد صدا در تلویزیون این محصول یکی از مناسب ترین عایق های صوتی برای جلوگیری از خروج صدا به سایر اتاق ها می باشد.

معروف ترین آجرهای نسوز که برای پشت تلوزیون استفاده می شوند، آجر شاموتی رنگ روشن، آجر نسوز سفید و آجر نسوز انگلیسی می باشد. اگر به دنبال سبکی مدرن در طراحی دکوراسیون پشت تلویزیون را دارید، دیوار پوش آجر نسوز برای پشت تلویزیون یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد.

آجر نسوز پشت تلویزیون

آجر نسوز پشت تلویزیون

انواع طرح ها و رنگ ها و مدل های آجر پشت تی وی

برای انتخاب رنگ آجر پشت تلویزیون بهتر است از رنگی مخالف رنگ مشکی تلویزیون استفاده شود. این کار باعث کنتراست شدن رنگ پشت تلویزیون می شود. انواع رنگ های مناسب برای خرید این آجر: آجر قرمز، آجر سفید، آجر گلبهی، زرد، رنگ چوب و … می باشد. در ادامه نکاتی برای زیبا کردن دیوار آجری تلویزیون آمده است که عبارتند از:

  • اگر یک نور پردازی با لامپ های LED یا لامپ های شلنگی بر روی آجر نمای پشت تلویزیون انجام شود، نما را میتواند تا حدی خیره کننده و جذاب تر جلوه دهد.
  • بندکشی آجر با رنگ های متضاد رنگ آجر، آجر نما را زیباتر می کند. البته این مورد بستگی به سلیقه طراح نیز دارد.
  • استفاده از روش ساخت دکور دیوار پشت تلویزیون با کناف نیز بسیار رایج می باشد و علاوه بر آجر نما از دکورهای چوب نیز می توان استفاده کرد.
  • گاهی اضافه کردن جایگاه کتاب و کتابخانه کوچک نیز بر روی دیوار آجری که در آن تلویزیون نصب شده است به شدت نما را زیبا می کند.

نصب تلویزیون بر روی دیوار آجری How to Hang a TV on Brick Wall

نصب آجر نما برای پشت تلویزیون نیاز به داشتن دانش به خصوصی نیست و همانند نصب آجر معمولی می باشد. این محصول برای داخل منزل به صورت چسبی و بدون کثیف کاری چسبانده می شود.

بهتر است برای زیباتر کردن دیوار آجری پشت تلویزیون از پودر بندکشی با رنگ متضاد آجر استفاده شود.

آویزان کردن تلویزیون بر روی دیواری که با آجر نما ساخته شده باشد مشابه با نصب تلویزیون بر روی یک دیوار گچی می باشد.

برای نصب تلویزیون روی دیوار آجری همانند روش معمولی نصب بر روی دیوار گچی، نیازمند به یک براکت تلویزیون دارید. همچنین نیاز به پیچ هایی بلندتر از حد معمول جهت نفوذ به دیوار پشت آجر نما را دارید.

این پیچ ها باعث محکم شدن تلویزیون و کنترل وزن آن بر روی دیوار آجری خواهد شد. همچنین اگر نصب تلویزیون بر روی دیوار آجری به صورت مناسبی انجام شود، ایمنی آن تضمین خواهد شد.

قیمت آجر نسوز نما دیوار پشت تلویزیون

قیمت آجر مناسب برای پشت تلویزیون به دو بخش مختلف تقیسیم می شود. یکی هزینه خرید آجر پشت تلویزیون و دیگری قیمت خرید پودر بندکشی آجر می باشد. علاوه بر آن اگر خودتان نمی توانید آجر را نصب کنید و وقت لازم برای آن را ندارید، نصب آجر توسط نصاب نیز دارای هزینه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت آجر با شماره تماس 02149015 تماس بگیرید.

5/5 - (7 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.