Brick bedroom آجر نما اتاق خواب آجری

Brick bedroom آجر نما اتاق خواب آجری


در این مقاله قصد شرح راهنمای طراحی و خرید مناسب ترین دکوراسیون برای اتاق خواب با آجر نما اتاق خواب را داریم. در طراحی اتاق خواب اولین معیاری که در نظر گرفته می شود ترکیب بندی رنگ و ایجاد فضایی آرام برای استراحت است و بر همین اساس طراحی و دیزاین دیوار ها که معمولا ترکیبی از رنگ، کاغذ دیواری و آجر نماست، اهمیت زیادی دارد. استفاده از آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب امروزه گسترش زیادی یافته و طرفداران بسیاری دارد.

دکوراسیون و طراحی فضاهای خارجی و داخلی ساختمان در جهان شتابان امروزه به سمت تکنولوژی، به زیبایی و آرامش اهمیت ویژه ای داده است و یکی از مهم ترین و کاربردی ترین هنرها و تخصص ها در دنیای ساخت و ساز امروزه، معماری است و به تبع آن طراحی فضاهای داخلی مانند پذیرایی، آجر آشپزخانه و اتاق خواب اهمیت بسیار بالایی دارد.

در کنار مصالح و المان های امروزی مانند رنگ و کاغذ دیواری و نمای کامپوزیت و کرتن وال استفاده از آجر برای نماهای داخلی و خارجی کاربرد پیدا کرده است. استفاده از آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب ضمن هویت بخشیدن به فضا می تواند آرامش و زیبایی بی بدیل ایجاد کند. در اینجا سعی داریم شما را با این نوع دیزاین آشنا و اطلاعات شما را در این مورد افزایش دهیم.

آجر نسوز و آجر نما آنتیک برای اتاق خواب

چرا آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب مناسب است؟

معمولا در طراحی فضاهای داخلی ساختمان به اتاق خواب کمتر توجه شده و با پوششی از رنگ و کاغذ دیواری سروته قضیه را هم می آوریم.

این در حالی است که اهمیت آرام بخش بودن فضای اتاق خواب در زندگی ماشینی و پر اضطراب امروزی بر کسی پوشیده نیست.

برخلاف تصور همگان آجر نما در اتاق خواب میتواند کاربردی دوگانه داشته باشد. استفاده از آجر نما رستیک سفید به اتاق خواب شما فضایی سنتی می بخشد در حالیکه اگر از آجر نما هایی با سبک و طراحی کلاسیک استفاده کنید، سطوحی صاف و همخوان با طراحی مدرن خواهید داشت.

ارتباط با کارشناسان ما این امکان را برای شما فراهم خواهد آورد که بهترین انتخاب در طراحی فضای داخلی اتاق خواب را داشته باشید.

به عنوان مثال اگر فضای اتاق خواب تیره داشته باشید استفاده از آجر های کرم و بژ زیبایی فضا را صد چندان خواهد کرد.

اما اگر فضای اتاق خوابتان رنگ سفید را به صورت غالب دارد، می توانید از رنگ های قهوه ای روشن تا تیره و حتی قرمز استفاده کنید تا ترکیب سادگی رنگ سفید و انرژی رنگ های قهوه ای و قرمز فضایی دلنشین در اختیار شما قرار دهد.

دکوراسیون اتاق خواب آجری

دکوراسیون اتاق خواب آجری

چگونه از آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنیم؟

استفاده از آجر نما در دکوراسیون داخلی ساختمان به صمیمیت و گرمای محیط افزوده و فضایی با هویت سنتی- مدرن را در اختیار شما قرار می دهد.

حال اگر به فکر خرید و استفاده از آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب باشید، این زیبایی را در اتاق خواب نیز خواهید داشت.

مهم ترین اصلی که در استفاده از آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب لازم است رعایت شود استفاده ترکیبی از آن است. به صورتی که ترکیبی با چوب، رنگ و یا کاغذ دیواری داشته باشید.

استفاده از نمای آجری در تمامی فضا اتاق، منجر به کوچک و محدود دیده شدن آن می شود، اما اگر یک دیوار اصلی یا کانونی انتخاب کنید و با آجر بپوشانید و سایر دیوارها از پوشش دیگری بهره ببرند، تاثیری بسیار چشم نواز و دلنشین در بیننده خواهید داشت.

معمولا در اتاق خواب بهترین مکان برای دیوار آجری، فضای پشت تخت خواب است.

ترکیب آجر نسوز با رنگ قهوه ای یا قرمز با تختخواب سفید و فضای روشن سایر دیوارها جذابیتی دوچندان به فضا داده و خیره کننده خواهد بود.

از طرف دیگر نورپردازی با نور مخفی و غیر مستقیم بر روی دیوار آجری در اتاق خواب، فضا را دلنشین و جذاب خواهد کرد و اگر اهل ریسک باشید، انتخاب رنگ های جسورانه تر مانند سبز لجنی یا آبی و طوسی هم در دیوار آجری زیبایی فراتر از تصور به اتاق خواب شما خواهد بخشید.

کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و در مورد نوع آجر نما اتاق خواب برای دکوراسیون اتاق خواب از آن ها مشورت بخواهید.

در زمانی بسیار کوتاه و با بی نهایت دقت و حوصله پاسخگوی شما برای انتخابی دقیق و جذاب خواهیم بود.

آجر نما برای اتاق خواب

آجر نما برای اتاق خواب

ویژگی و مزیت های استفاده از آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از انواع آجر نما، مانند آجر های نسوز( شاموتی) و آجر روستیک در دکوراسیون اتاق خواب مزیت های زیادی دارد که مختصر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  1. استحکام و مقاومت بالای آجر های نسوز در برابر عوامل محیطی مانند نور، رطوبت، تغییرات دمایی، فشار و ضربه.
  2. داران بودن تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ که موجب می شود امکان طراحی های متنوع، متعدد و چشم نواز را برای دکوراسیون داخلی و بویژه اتاق خواب داشته باشید.
  3. ایجاد فضاهایی جذاب و گیرا که متناسب با سایر المان ها و مصالح بکار رفته در دیگر بخش های بنا است و امکان ایجاد فضاهایی متنوع و آرامبخش را برایتان به فراهم می آورد.
  4. استفاده از آجر های نسوز در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، مانع از اتلاف انرژی شده و عایقی با کیفیت است و همچنین نمایی زیبا در اختیار خواهید داشت.
  5. استفاده از دیوارهای آجری در دکوراسیون داخلی و بویژه اتاق خواب با هر دو سبک طراحی مدرن و کلاسیک همخوانی داشته و می تواند پلی میان طراحی های کلاسیک قدیمی و مدرن امروزی باشد.
آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب

آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب

حرف آخر و نتیجه گیری

استفاده از دیوار های آجری در نماهای داخلی ساختمان مانند اتاق خواب جذابیت گسترده ای به فضای مورد استفاده شما می دهد، ولی لازم است برای بهترین انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آن ها به شما در خرید آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب کمک می کنند و همچنین همراه شما هستند تا ضمن انتخابی مناسب و زیبا در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید.

انتخاب آجر نما برای دکوراسیون برای شما فضایی دلنشین و جذاب را فراهم خواهد کرد، فضایی که هیچگاه کهنه نمی شود و برای مدت زمانی طولانی تضمین کننده رفاه و آرامش شما باشد.

خرید آجر نمای با کیفیت و زیبا از مراکز فروش معتبر می تواند اولین و بهترین قدم در خریدی مطمئن باشد.

لازم به ذکر است که قیمت آجر نسوز نما متغیر است و به عواملی همچون: کیفیت خاک چینی مورد استفاده، ترکیب درصد مواد معدنی و ترکیبات شیمیایی، زمان و درجه حرارت پخت در کوره و عوامل بسیار دیگری وابسته است.

پس بهتر است برای خرید آجر نما برای دکوراسیون اتاق خواب، محصولی با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب را انتخاب و خریداری نمایید.

برای انتخاب رنگ و نوع آجر مناسب اتاق خواب شما، همکاران ما همراهتان خواهند بود تا خرید خوب و مطمئن داشته باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.